A termék részletes leírása:
Singing Rock Vision keylockos expressz sportmászáshoz fejlesztve
A Singing Rock Vision kényelmes akasztást biztosít a sportmászók számára. Súlya 75 g. Sokoldalúan és könnyen használható expressz, mind a rövidebb sportutakban, mind a több kötélhosszas sportutakban. A hajlított nyelv jelentősége, hogy könnyebb a kötelet beleakasztani.
| Heveder anyaga | Poliészter |
| Heveder szélessége | 11 mm |
| Heveder teherbírása | 22 kN |
| Hosszirányú teherbírás ⬌ | 25 kN |
| Gyártó | Singing Rock |
| Keresztirányú teherbírás ⬍ | 7 kN |
| Hosszirányú teherbírás nyitott nyelvvel ⬌ | 8 kN |
| Súly | 75 g |
| Karabiner típusa | Nem zárható nyelvű |
| Szín | Szürke |
| Karabiner hossza | 99 mm |
| Karabiner szélessége | 58 mm |
| Karabiner anyaga | Alumínium ötvözet |
| Karabiner anyagának kezelése | Eloxált |
| UIAA teszt | Megfelelt |

