Zárható karabinerek
Széles választékban találsz nálunk zárható karabinereket. Ebbe a kategóriába rendeztük a csavaros, a rugózáras és a különböző bajonettzáras karabinereket. Egy a közös bennük, hogy mindegyikük nyelvét rögzíteni lehet, hogy véletlenül se nyíljon ki. Tipikusan standba vagy biztosításhoz használunk ilyen karabinereket, ritkábban a köztesünk nitt felöli karabinerét is ilyenre cseréljük.
Válogass kedvedre a számos formájú, méretű és színű, zárható karabinereink közül!
8.490 Ft
7.490 Ft
1.000 Ft
| Szín | Kék-szürke |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 77 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
10.990 Ft
9.490 Ft
1.500 Ft
| Szín | Zöld |
| Nyelv nyílása | 24 mm |
| Súly | 84 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
7.490 Ft
6.490 Ft
1.000 Ft
| Szín | Kék-szürke |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 74 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
6.990 Ft
5.990 Ft
1.000 Ft
| Szín | Zöld |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 65 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
10.990 Ft
8.990 Ft
2.000 Ft
| Szín | Barna |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 77 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
6.990 Ft
5.990 Ft
1.000 Ft
| Szín | Világoskék |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 65 g |
Utolsó 1 db raktáron
12.990 Ft
10.990 Ft
2.000 Ft
| Szín | Ciánkék-szürke |
| Nyelv nyílása | 24 mm |
| Súly | 84 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
5.000 Ft
4.500 Ft
500 Ft
| Szín | Világoskék |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 65 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
5.000 Ft
4.500 Ft
500 Ft
| Szín | Világoskék |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 65 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
6.990 Ft
5.500 Ft
1.490 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 65 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
8.490 Ft
7.490 Ft
1.000 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 65 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
10.990 Ft
9.490 Ft
1.500 Ft
| Szín | Zöld |
| Nyelv nyílása | 24 mm |
| Súly | 84 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
6.000 Ft
| Szín | Ciánkék-szürke |
| Nyelv nyílása | 24 mm |
| Súly | 84 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
12.990 Ft
10.990 Ft
2.000 Ft
| Szín | Ciánkék-szürke |
| Nyelv nyílása | 24 mm |
| Súly | 84 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
6.290 Ft
5.790 Ft
500 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 22 mm |
| Súly | 70 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
8.390 Ft
7.790 Ft
600 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 74 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
8.390 Ft
7.790 Ft
600 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 22 mm |
| Súly | 77 g |
3 munkanapon belül kézhez kapod
7.890 Ft
7.290 Ft
600 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 24 mm |
| Súly | 56 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
7.890 Ft
7.290 Ft
600 Ft
| Szín | Sárga |
| Nyelv nyílása | 24 mm |
| Súly | 56 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
7.000 Ft
6.000 Ft
1.000 Ft
| Szín | Kék |
| Nyelv nyílása | 23 mm |
| Súly | 78 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
7.000 Ft
6.000 Ft
1.000 Ft
| Szín | Piros |
| Nyelv nyílása | 23 mm |
| Súly | 59 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
7.000 Ft
5.500 Ft
1.500 Ft
| Szín | Narancssárga |
| Nyelv nyílása | 25 mm |
| Súly | 81 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
9.000 Ft
6.500 Ft
2.500 Ft
| Szín | Sárga |
| Nyelv nyílása | 20 mm |
| Súly | 59 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
9.000 Ft
6.500 Ft
2.500 Ft
| Szín | Barna |
| Nyelv nyílása | 20 mm |
| Súly | 59 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
9.000 Ft
6.500 Ft
2.500 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 20 mm |
| Súly | 59 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
8.390 Ft
7.790 Ft
600 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 22 mm |
| Súly | 77 g |
3 munkanapon belül kézhez kapod
10.990 Ft
9.890 Ft
1.100 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 78 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
10.000 Ft
9.000 Ft
1.000 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 5 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
10.990 Ft
9.890 Ft
1.100 Ft
| Szín | Fekete |
| Nyelv nyílása | 21 mm |
| Súly | 5 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
3.000 Ft
| Szín | Szürke |
| Nyelv nyílása | 22 mm |
| Súly | 70 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
6.000 Ft
5.000 Ft
1.000 Ft
| Szín | Ezüst |
| Nyelv nyílása | 20 mm |
| Súly | 180 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
6.100 Ft
5.100 Ft
1.000 Ft
| Szín | Ezüst |
| Nyelv nyílása | 20 mm |
| Súly | 185 g |
Raktáron (azonnal szállítjuk)
