A termék részletes leírása:
| Heveder anyaga | Poliészter |
| Heveder szélessége | 16 mm |
| Heveder teherbírása | 22 kN |
| Hosszirányú teherbírás ⬌ | 26 kN |
| Gyártó | Singing Rock |
| Keresztirányú teherbírás ⬍ | 8 kN |
| Hosszirányú teherbírás nyitott nyelvvel ⬌ | 11 kN |
| Súly | 105 g |
| Karabiner típusa | Nem zárható nyelvű |
| Szín | Citromsárga |
| Karabiner hossza | 99 mm |
| Karabiner szélessége | 58 mm |
| Karabiner anyaga | Alumínium ötvözet |
| Karabiner anyagának kezelése | Eloxált |
| UIAA teszt | Megfelelt |

