A termék részletes leírása:
Edelrid Loopo II mászóbeülő- ultrakönnyű kényelem
Utolsó darab Loopo II mászóbeülőnk az Edelridtől M-es méretben. Kifinomult, biztonságos és ultrakönnyű (259 g).
Szivaccsal bélelt comb- és derékhevederei garantálják a kényelmed mászás közben. Egyetlen csattal állítható a méret a derékhevederen, a combhevederek hátul könnyen lecsatolhatók.
Központi gyűrűvel nem rendelkezik.
EN 12277 Type C
CE 0123
| Összegzőheveder-védő | Heveder |
| Combcsatok száma | 0 db |
| Gyártó | Edelrid |
| Felhasználó | Unisex |
| Derék méret (cm) | 70-95 cm |
| Comb méret (cm) | 50-60 cm |
| Súly | 259 g |
| Felszereléstartó fülek száma | 2 db |
| Derékcsatok száma | 1 db |
| UIAA teszt | Megfelelt |
| Garancia | 36 hónap |

