A termék részletes leírása:
Petzl Ouistiti gyermek mászóbeülő kék színben
Ezt a Petzl mászóbeülőt a 30 kb-nál kisebb súlyú gyermekeknek fejlesztették ki.
A DoubleBack állítócsatok a beülő hátán vannak, így a gyermek nem éri el, egyúttal nagyon könnyen felvehető, beállítható a kellő méretre. A bekötési pontok színkóddal jelölve: első bekötési pont zöld, a hátsó narancssárga. A hevederek szivaccsal béleltek a nagyobb kényelemért.
CE EN 12277 type B, UIAA
| Összegzőheveder-védő | Heveder |
| Combcsatok száma | 2 db |
| Gyártó | Petzl |
| Felhasználó | Gyerek |
| Derék méret (cm) | 58-70 cm |
| Comb méret (cm) | 32-40 cm |
| Súly | 410 g |
| Felszereléstartó fülek száma | 2 db |
| Derékcsatok száma | 2 db |
| UIAA teszt | Megfelelt |
| Garancia | 36 hónap |

