A termék részletes leírása:
Edelrid felszereléstartó karabiner beülőkhöz
| Gyártó | Edelrid |
| Karabiner típusa | Nem zárható nyelvű |
| Karabiner profilja | Ovális |
| Karabiner hossza | 13 mm |
| Karabiner szélessége | 13 mm |
| Nyelv típusa | Egyenes |
| Nyelv csatlakozásának típusa | Kampós |
| Karabiner anyaga | Alumínium ötvözet |
| Karabiner anyagának kezelése | Nincs |
| Rádiusz | 3 mm |
| CE teszt azonosító | Nem szükséges |
| UIAA teszt | Nem tesztelt |
| Garancia | 2 hónap |

