A termék részletes leírása:
Singing Rock Nagy Golyóscsapágyas Csiga – Professzionális hatékonyság és 32 kN teherbírás
Amikor nehéz terhek emeléséről, mentési szituációkról vagy kötélhidak kiépítéséről van szó, minden elveszített Newtonenergia hátráltatja a munkát. Ez a Singing Rock nagy csiga a prémium acél golyóscsapágyainak köszönhetően 94%-os hatékonysággal büszkélkedhet, ami garantálja, hogy a befektetett erő szinte teljes egésze a teher mozgatására fordítódik.
Erő és precizitás ipari körülményekre szabva
-
Ultra-hatékony gördülés: A nagyméretű, 48 mm átmérőjű alumínium csigakerék optimális rádiuszban vezeti a kötelet. Ez drasztikusan csökkenti a kötél belső súrlódását és kopását, miközben sima, egyenletes futást biztosít.
-
Kiemelkedő szakítószilárdság: A robusztus alumínium ház és a precíziós belső szerkezet 32 kN-os maximális teherbírást nyújt, amely megfelel a legszigorúbb ipari és mentéstechnikai előírásoknak is.
-
Tágas csatlakozási pont: A csiga felső rögzítőnyílását úgy alakították ki, hogy akár három karabiner is kényelmesen elférjen benne egyszerre. Ez kulcsfontosságú a bonyolultabb standpontok tiszta és átlátható szervezéséhez.
-
Univerzális kompatibilitás: Statikus és dinamikus kötelekkel egyaránt tökéletesen működik, egészen a vastagabb, 13 mm-es átmérőig.
Professzionális visszakövethetőség
Minden egyes darab egyedi azonosítószámmal van ellátva. Ez a lézergravírozott kód elengedhetetlen az ipari alpintechnikai felszerelések kötelező, időszakos (éves) felülvizsgálatának precíz adminisztrációjához.
Technikai Jellemzők
| Jellemző | Részletek |
| Gyártó | Singing Rock |
| Csapágy típusa | Precíziós golyóscsapágy |
| Hatékonyság | 94% |
| Csigakerék átmérője | 48 mm (alumínium) |
| Szakítószilárdság | 32 kN |
| Üzemi terhelés | 2 x 3 kN |
| Max. kötélátmérő | 13 mm (statikus és dinamikus kötelekhez) |
| Tömeg | 257 g (0,257 kg) |
| Anyagösszetétel | Alumínium ház és csigakerék, acél belső alkatrészek |
| Szabványok | CE 1019, EN 12278 |
