A termék részletes leírása:
CAMP Orbit 18 cm-es express, piros és szürke színű karabinerrel
Az Orbit expresseket kifejezetten sportmászáshoz fejlesztették ki. Több hosszban és színben is választhatod:
- Anyagát tekintve kétféle karabinerrel rendelheted, színes (anodizált), és
- felületkezeléstől mentes, aluminium színben.
- A két karabinert összekötő heveder 16 mm széles, 11 vagy 18 cm hosszú, poliészterből készül.
Ez a típus 18 cm-es hevederrel rendelkezik, a kötél felőli karabinere anodizált (felületkezelt), piros színű, míg a fal felőli karabinere szintén felületkezelt, de szürke színű. A különböző színű karabinereknek az az előnye, hogy mindig egyértelműen látod akasztás közben, hogy melyik felével kell a falban lévő biztosító pontba akasztanod. A fal felőli karabiner egyenes nyelvű a kötél felőli pedig hajlított nyelvű, hogy megkönnyítse a kötél beakasztását. A karabinerek nyelve keylock rendszerrel záródik, így nem tud a karabiner nyelv és a karabiner csőr között megakadni a kötél, miközben épp életed legnehezebb útjában vért izzadva akasztani próbálsz. A 11 cm-es CAMP Orbit expressből van felületkezelés nélküli karabineres változat is, ami némileg olcsóbb a színes változatokkal szemben.
Akkor javasoljuk neked a CAMP Orbit 18 cm-es piros-szürke színű expresst, ha főként sportutakat, mászol és egy jó ár/érték arányú, keylockos expresst keresel, aminek könnyű megkülönböztetni, hogy melyik fele megy a falba és melyik a kötélbe. A 18 cm-es további előnye, hogy hosszával segíti a jobb kötélvezetést.
Nézd meg AKCIÓS CAMP Orbit express csomagunkat , ahol 6 db CAMP Orbit express vásárlása esetén + 1 db-ot ajándékba adunk!
Rendeld meg most a 18 cm-es expressed »
| Heveder anyaga | Poliészter |
| Heveder szélessége | 16 mm |
| Heveder teherbírása | 22 kN |
| Hosszirányú teherbírás ⬌ | 22 kN |
| Gyártó | C.A.M.P. |
| Keresztirányú teherbírás ⬍ | 8 kN |
| Hosszirányú teherbírás nyitott nyelvvel ⬌ | 8 kN |
| Súly | 107 g |
| Karabiner típusa | Nem zárható nyelvű |
| Karabiner hossza | 99 mm |
| Karabiner szélessége | 58 mm |
| Karabiner anyaga | Alumínium ötvözet |
| Karabiner anyagának kezelése | Eloxált |
| UIAA teszt | Megfelelt |

