A termék részletes leírása:
Válaszd ki most a neked megfelelő színűt »
| Biztosítóeszköz típusa | Lapka |
| Gyártó | Petzl |
| Súly | 59 g |
| Blokkolási mechanizmus | Manuális |
| Guide módban használható | Nem |
| Kezelt kötélszálak | 1 db |
| Minimális kötélátmérő | 7.5 mm |
| Maximális kötélátmérő | 10.5 mm |
| Ideális kötélátmérő | 8,9 - 9,8 mm |
| Ajánlott karabiner | HMS és ovális is (zárható) |
| Kompatibilis kötéltípusok | Egész, iker- és félkötél |
| UIAA teszt | Megfelelt |
| Garancia | 36 hónap |

